NOVÁ VLNA V TEXTILNÍM PRŮMYSLU

Spojujeme vědu a technologie pro udržitelnější budoucnost. Vše v České republice.

Přesun do
České republiky

Po relativním úspěchu v první kampani a stovkách spokojených zákazníků jsme usoudili, že ve spojení textilu a grafenu je budoucnoct. Původní technologie materiálu měla své značné nedostatky v oblasti udržitelnosti i funkčnosti a my jsme tak začali přemýšlet jak je eliminovat. Zároveň jsme chtěli přesunout celý proces vývoje a výroby k nám do České republiky. Navázali jsme tak spolupráci se společností GrapheneUP®, českou firmou zabývající se výzkumem a výrobou grafenu, jejichž technologie výroby nám zajistilia vysoce kvalitní grafenovou tekutinu, a vytvořili postup jak tuto tekutinu nanášet na textilní látku.

Ověřený grafen
dle standardu ISO/TS 80004-13:2017

Grafen se poslední roky stává více komerční a především marketingovou záležitostí, čehož se snaží mnoho společností využít. Většina výrobků na trhu s označením "grafen" ve skutečnosti grafenem není. Jsou to spíše tenké plátky grafitu, které mohou mít tloušťku až několik stovek vrstev. My využíváme ověřený několikavrstvý grafen GUP® s nízkým počtem defektů, nízkým obsahem kyslíku a vynikající tepelnou a elektrickou vodivostí.

Certifikace ECO
PASSPORT od OEKO-TEX®

Grafenová disperze INKGUP® Fabric, vyrobená společností GrapheneUP®, kterou využíváme v našich produktech, je ověřená certifikátem ECO PASSPORT od OEKO-TEX®, prestižním mezinárodním standardem, který potvrzuje naše závazky k udržitelnosti a ekologii. Tento certifikát zaručuje, že je grafen vyráběn s maximálním ohledem na omezení škodlivých emisí, minimalizaci spotřeby vody a energie a zajištění bezpečnosti a zdraví lidí, kteří naše oblečení nosí.

JIŽ BRZY ZAČNE PŘEDPRODEJ.

Zásady ochrany osobních údajů

© 2023 Geim. Všechna práva vyhrazena.

GEIM GEIM GEIM